Adama 04 mai 2020
update 3 Jun 2020

Lumea Satului și-a desemnat câștigătorii

  • Publicat în Actualitate

Ediția Indagra din acest an a însemnat și o nouă tombolă Lumea Satului. Prin extragere, 84 de cititori ai revistei au primit premii oferite de la partenerii noștrii, dar și abonamente Lumea Satului.

Felicitări câștigătorilor!

Premiul Special (Pensiunea Vânătorul, Durău, Neamț)

  • Gogoașă Gică, Teleorman

Premiul I (Du Pont Pioneer)

  • Ristici Claudia, Giurgiu – Vărăști

Premiul II (KWS Semințe)

  • Ungureanu Florin, Teleorman

Premiul III (Alcedo)

  • Diță Marcel, Jilava – Ilfov

Romvac (10 premii)

  1. Iacob Ion, Ilfov
  2. Georgescu Angela, Dolj
  3. Pantoc Dănuț, Iași
  4. Artene Irimia, Huși
  5. Matei Marin, Voluntari
  6. Florea Marius Nicușor, Dolj
  7. Veronica Toader, București
  8. Budeanu Petre, București
  9. Borici Paul, Giurgiu
  10. Tămpu Lucia, Gioseni – Bacău

BioHumusSol (40 premii)

  1. Rădăcină Doru, Jud. Gorj, com. Stănești
  2. Ionescu Mihaela, București
  3. Călin Adrian Mihai, Tutova – Vaslui
  4. Ungureanu Eugen, Brăila
  5. Bodea Gheorghe Emil, Hunedoara
  6. Ciocănete Cristina, Constanța
  7. Petrof (Neluși) Ion, Tulcea
  8. Duță Dănuț, Prahova
  9. Diaconescu Ștefan, Dolj
  10. Marcoci Irina Elena, Iași
  11. Găiseanu Daniel, București
  12. Mocanu Gabriela, Vaslui
  13. Golescu Cezar Th., Argeș
  14. Ciurea Ion, Olt
  15. Niculescu Anghel, București
  16. Tibacu George, Teleorman
  17. Mocanu Samuel, Vaslui
  18. Schitea Lucrețiu, Dolj
  19. Borșu Camelia Paula, Galați
  20. Dobrescu Mihai, București
  21. Tudoran Vasilica, Chiselet – Călărași
  22. Oprea Georgeta, Sângeru
  23. Matei Marin, Voluntari
  24. Manea Alin, Dolj
  25. Bolint Magdalena, Brașov Săcele
  26. Dobrică Vasile, Teleorman
  27. Diță Alexandra, Jilava Ilfov
  28. Miruț Tudorel, Teleorman
  29. Pavel Ion, Buzău
  30. Ghețu Adrian, Giurgiu
  31. Constantin Nicu, Giurgiu
  32. Cosman Gabriela, București
  33. Tudoran Vasilica, Călărași
  34. Coban Eleonora, Giurgiu
  35. Georgescu Ion, Teleorman
  36. Fătu Petre, Tulcea
  37. Rădulescu Răzvan, Buzău
  38. Mocanu Constantin, Vaslui
  39. Florea Traian, București
  40. Pâțu Sorin, Timișoara

Daymsa (20 premii)

  1. Gavrilă Mihail, Slatina Olt
  2. Ioniță Viorel, Ploiești
  3. Geantă Dan, Teleorman
  4. Matei Marin, Voluntari
  5. Micu Cristian, Argeș
  6. Ilinca Paulina, Călărași
  7. Apetrei Bogdan, București
  8. Moise Ion, Timiș
  9. Popescu Gizela, București
  10. Tănase Alexandru, Argeș
  11. Marin Cosmin, Dâmbovița
  12. Gheorghe I. Costică, Teleorman
  13. Wolf Heinz, Vizejdia Timiș
  14. Zamfir Marian, Giurgiu
  15. Teperig Georgeta, Călărași
  16. Dobre Mircea, București
  17. Nedelcu Adrian, Galați
  18. Nemeth Arpad, Covasna
  19. Crihana Iamandi, Galați
  20. Ramazan Nurgian, Constanța

Abonament Lumea Satului

  1. Staicu Cătălina, Voluntari
  2. Luchian Dumitru, Suceava
  3. Mocanu Emanuel, Vaslui
  4. Cochinescu Sevastian, Olt
  5. Apetrei Florentina, București
  6. Pristanu Octavian, București
  7. Crăciun Doru, Galați
  8. Valentin Ionescu, Dâmbovița – Slobozia Moară
  9. Ionescu Aurelian, Belciugatele – Călărași
  10. Oprea Ștefan, Sângeru

GALERIE FOTO


 

Articole înrudite